II. (září 2012)

09/10/2012 20:31

Hodina fyziky:

• Prof. Olga Kouřimská: Tak jakej použješ vzorec? ... No ten, co jsme si tu psali na tabuli. ...(po chvíli) ... Tak jakej použiješ vzorec, Zuzko?

Zuzka: No ten, co jsme si psali na tabuli!

• Monika Peštová: (ptá se spolužáků, poměrně nahlas, při konci dlouhé hodiny fyziky): "V kolik zvoní?"
    Prof. Olga Kouřimská: "V půl, Moniko! (Plus typický pohled) ... po chvíli dodá: No a Andrea to tady bere jako čajovej dýchánek."
  • Prof. Kouřimská: "Hele já jsem dneska úplně mimo, celou noc jsem nespala, a tak mě opravte kdybych plácala nesmysly."
    Kuba Šteiner: "Nebojte, my jsme zvyklí."

Hodina zeměpisu:

• Pan prof.: Stanislav Honzík: To je dobrý slavit Nový rok po polednících. To je vám panečku náročná oslava. (Osobně testováno S. Honzíkem - pozn. red.)
  • Pan prof.: Stanislav Honzík: Johano, neopisuj. S'měla jít na politologickou školu.
  • Pan prof.: Stanislav Honzík: No, místní čas... Si vemte kdyby jsme měli v Děčíně 13.45, v Ústí 14.00 a v Brně třeba 14.30 ... uznáte, že tohle by byla kravina. To byse zase správně řeklo o Češích, že jsou idioti, kdyby měli 6 časových pásem.

Hodina dějepisu:

• Prof. Kateřina Vokálková: (vykládá) .. začali uchovávat ... Dejte tu vosu někam!!! Pavel ji bude sledovat a v nestřežené chvíli ji zabije. Ony některé holky jsou z nich histerické...
  • Když se Pavel neúspěšně pokusí vosu zabít tak prof. Vokálková dodá: To je ono, co neolitická revoluce udělala s muži. Měli yůstat u toho lovu.

Poškole před jídelnou:

• Adéla říká Johnovi P: Víš, že je to strašidelný, když se směješ?